Overview
Status: Selling
Category: Korter
Price: From 199,000 € - 360,000 €
Number of blocks: 8
Description

Gran Alacantis on valmimas imeliste vaadete ja unikaalse arhitektuuriga kortermajad.

Korterid on 2 või 3 magamistoaga ning 2 vannitoaga. Kortermajad on ehitatud mäe küljele, seetõttu avaneb pea kõikidest korteritest suurepärane vaade merele, rannale, looduspargile ja Alicante linnale. Osadest korteritest on võimalik näha isegi Benidormi ja Tabarca saart. Alicante lennujaam ja kesklinn jäävad 15 kilomeetri kaugusele.

Arenduse ühisaladele on planeeritud bassein, ühismullivann, maa-alune parkla, hoiuruumid, ühised aiad, välijõusaal ja mänguväljak.

Kõikide korterite hinnas on parkimiskoht, hoiuruum, konditsioneer, induktsioonpliit, ahi, mikrolaineahi, kubu, elektrilised aknakatted, dušiklaasid, köögimööbel kivist tööpinnaga.

Kõik korterid on ehitatud tänapäevaste standardite järgi ja kasutatud on ainult kõrge kvaliteediga ehitusmaterjale. Hilisemate valmimisaegadega korteritel on võimalik valida missuguseid materjale kasutatakse. Lisatasu eest on võimalik juurde valida mööblipakette, suurendada garderoobi, lisada juurde valgustused, lisada parkimiskohale elektriline laadija, terassile mullivann jpm.

Arendaja on äärmiselt pikaaegse kogemusega ja tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest. 

Korterite hinnad on hetkel madalal, kuna ehitusega on alles alustatud. Esimesed kortermajad valmivad 2022 märtsis ja on 50% väljamüüdud. Võta ühendust juba täna, sest hinnad on hetkel tavapärasest madalamad ning tõusevad 2021 aasta jooksul. 

Tulemas on video!
Share this project:

Contact

Properties For Sale