Обзор
статус: Selling
Категория: Korter
цена: Из 168,000 € - 251,000 €
Количество блоков: 6
Количество этажей: 5
Описание

Modernses stiilis korteritekompleks, mis esmapilgul tundub kui 5-tärni Spa-hotell. Arendusest leiab kahe ja kolme magamistoaga kortereid, millel on kõikidel vähemalt 2 vannituba. Korterite juurde kuuluvad ruumikad terassid ning katusekorterite juurde isiklikud päikesesolaariumid. 

Korterikompleksi juures asub ühis-SPA. Kõikidel korteriomanikel on võimalus nautida SPA võlusid omaenda kodust. SPA-alal on nii sees kui väljas bassein - võimalus aastaringi basseinivõlusid nautida, saun, päikeseterass ning jõusaal. Kusjuures välibasseinil on vee peal ulpiv puidust terass päikese võtmiseks. Valmimisel oneraldi ujumisradadega bassein spordiharrastajetele ning mänguväljak pere pisematele. Kogu ühisala on väravatega piiratud ning ligipääsetav ainult korteriomanikele. Mugava parkimise heaks on kõikidele korterimanikele tagatud ka koht maa-aluses parklas hoonete all. 

Korterid on strateegiliselt väga heas asukohas. Kõik vajalikud tooted ja teenused on käejala juures. Randa on ainult 2 kilomeetrit. Lähedal on toidupoed, pangad, apteegid, ühistranspordipeatused ning piirkonna populaarseim ostukeskus - La Zenia boulevard.

Golfiarmastajate rõõmuks on 2 kilomeetri raadiuses 3 golfiväljakut - Golf Villamartin, Real Club de Golf de Campoamor ning Golf Las Ramblas de Campoamor. 

Minnes spetsiifiliseks, siis kõikidel korteritel on:

- Skandinaava stiilis heledad siledad seinad

- Garderoobi mööbel 

- Topelt-klaasiga aknad ja alumiinimumaknakatted

- Lamineeritud (kliendi valik) põrandad elutoas ja magamistubades

- Plaaditud põrandad köögis ja vannitubades. 

- Tugevdatud välisuks

- Köögi tasapinnad on graniidist või kvartsist. Köögis on juba olemas ahi, pliit ning kubu.

- Vannitubades põrandaküte

 

VAATA KA VIDEOT: https://www.facebook.com/lexlauproperties/videos/266479544934197

 
Рассказать об этом проекте:

Контакт

Недвижимость на продажу